Spolehlivost a kvalita k vaší maximální spokojenostosti

 

Společnost FORWEIT s.r.o. úspěšně působí na trhu již od roku 2010. Naše portfolio nabízených služeb se postupně rozšiřuje a jsme schopni zajistit kompletní dodávku od projektu, přes realizaci až k úspěšné kolaudaci, nebo jednotlivých dílčích částí v procesu výstavby stavebního díla.   Společnost se vyznačuje vysokou kvalitou práce, pochopením potřeb klienta a širokým okruhem spolupracovníků, kteří doplňují tvůrčí pracovní tým společnosti.

 

Naše hlavní působnost je na celém území hlavního města Prahy a středních Čech.

  Společnost FORWEIT s.r.o. nabízí svým klientům a partnerům kvalitu za dobrou cenu. Tvůrčí a řídící tým společnosti patří mezi odborníky v oblasti přípravy investičních záměrů a realizaci staveb. Našim nosným programem jsou následující činnosti:

 

 

odvoz a likvidace odpadu


stavební práce včetně terénních úprav


opravy či úpravy bytů a domů


zemní a demoliční práce


komplexní dodávky stavebního materiálu


doprava nadměrných zásilek


prodej obkladových kamenů VASPO

workers2
Každé zakázce se věnujeme s maximálním nasazením. Uplatňujeme rozsáhlé zkušenosti nabyté v jednotlivých oborech podnikání a profesionálním přístupem docílíme vysoce kvalitní produktů naší činnosti. Při plnění i těch nejnáročnějších požadavků nám napomáhá tým zkušených spolupracovníků pro jednotlivé činnosti a dodávky. Pro detailnější informace a zpracování nabídky nás prosím kontaktujte. kontakt